reklama

reklama

 

/>

Wiadomości Świętokrzyskie: Jakie to będą święta?

Wiadomości Świętokrzyskie: Jakie to będą święta?

Zapraszamy do obejrzenia środowego wydania Wiadomości Świętokrzyskich:

Nadchodzące święta Bożego Narodzenia będą wesołe czy oszczędne i skromniejsze niż przed rokiem? Czy inflacja spowodowała, że nasze wigilijne i świąteczne stoły będą uboższe? A może niezależnie od wszystkiego powinno być na bogato? Zapytaliśmy Kielczan jak spędzają święta w tym roku i czy inflacja sprawiła, że stół wigilijny będzie skromniejszy?

Za nami kolejny pińczowski Jarmark Bożonarodzeniowy. Tegoroczna edycja odbyła się w gościnnych progach Szkoły Podstawowej nr 1 w Pińczowie gromadząc setki uczestników. Jarmark to nie tylko świetne miejsce do przedświątecznych przygotowań, ale także czas wspólnej integracji i radości z nadchodzących świąt.

Jak co roku na małogoskim Placu Kościuszki, mieszkańcy Gminy wraz z samorządowcami spotkali się aby wspólnie rozpocząć świąteczny sezon w mieście. Były życzenia, stoiska kół gospodyń wiejskich a i nie zabrakło wspólnego kolędowania.

Zbliżające się święta Bożego Narodzenia to z pewnością szczególny czas, ale to także okres na planowanie wielu wspaniałych koncertów. Już w styczniu odbędą się niesamowite widowiska muzyczne w Kieleckim Centrum Kulury. Szczegóły w materiale.

Już 14 stycznie o godzinie 17:00 w Filharmonii Świętokrzyskiej odbędzie się Koncert Wiedeński  oraz Światowe Standardy Muzyki Rozrywkowej. TV Świętokrzyska patronuje temu wydarzeniu. Dla naszych widzów mamy trzy podwójne zaproszenia. Co trzeba zrobić by zdobyć wejściówki? Szczegóły w materiale filmowym.

Sport

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: [email protected]

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: [email protected]

telewizja wszędzie dostępna
  •  

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych