reklama

reklama

/>

Wiadomości Świętokrzyskie: Plany na zagospodarowanie Kielc

Wiadomości Świętokrzyskie: Plany na zagospodarowanie Kielc

Dzień dobry, zapraszamy do obejrzenia Wiadomości Świętokrzyskich, a w nich:

1. Trzecia Droga, koalicyjny komitet wyborczy Polski 2050 i Polskiego Stronnictwa Ludowego, przedstawił kandydatów do sejmiku województwa świętokrzyskiego, wyróżniając liderów z list. Wśród nich znaleźli się: Andrzej Swajda, Ireneusz Gwóźdź, Arkadiusz Kupiec oraz Krystian Jarubas.
2. Miejski radny, przedsiębiorca, a od niedawna kandydat na prezydenta Kielc  Maciej Bursztein podczas konferencji prasowej we wtorek w siedzibie firmy której jest wpółwłaścicielem poinformował dziennikarzy o kolejnych krokach na zmiany w Kielcach. Szczegóły w materiale.
3. Na Hali Legionów odbyło się prawdziwe weekendowe szaleństwo. Tłumy ludzi, kilkudziesięciu wystawców i piękne ekspozycje, obok których zwiedzający nie mogli przejść obojętnie. Giełda Minerałów, Biżuterii i Skamieniałości GeoExpo to wydarzenie, które przyciąga wiele firm, jak i kupujących. Na bardziej odważnych zwiedzających czekały egzotyczne zwierzaki.
4. “Starte z powierzchni ziemi” - to tytuł wystawy fotograficznej, którą można oglądać w Galerii Sztuki “Okrąglak”. Pojawiła się w nieprzypadkowym terminie, ponieważ ściśle związana jest z wybuchem wojny na Ukrainie w 2020 roku.
5. Termomodernizacja świetlic wiejskich w gminie Kije powoli dobiega końca. W sumie 12 obiektów użyteczności publicznej zostanie wyremontowanych. Inwestycja zostanie dofinasowana z w ramach Rządowego Funduszu Polski Ład, w ramach którego gmina otrzymała promesę opiewającą na ponad 3 mln zł.

Po Wiadomościach Świętokrzyskich zapraszamy na dwa odcinki programu Wybory Samorządowe. Rozmawiamy w nich z kandydatami na stanowisko prezydenta Skarżyska-Kamiennej Karoliną Nowek i Mariuszem Bodo.

Sport

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: [email protected]

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: [email protected]

telewizja wszędzie dostępna
  •  

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych