reklama

reklama

 

reklama

 

/>

reklama

reklama

 

/>

Wiadomości Świętokrzyskie: Wojda czy Stępniewski?

Zapraszamy do obejrzenia Wiadomości Świętokrzyskich, a w nich:

1. Do ciszy wyborczej pozostało niespełna 40 godzin. Agata Wojda nie stopuje spotkań z mieszkańcami i dziennikarzami, dziękując za dotychczasowe wsparcie i głosy. Zachęcała do licznego udziału II turze wyborów.
2. W pierwszej turze wyborów na prezydenta Kielc najlepszy wynik osiągnęła Agata Wojda z Koalicji Obywatelskiej, która otrzymała 33,63% głosów. Drugie miejsce zajął Marcin Stępniewski z Prawa i Sprawiedliwości, który zebrał 25,05%. Zapytaliśmy mieszkańców Kielc na kogo zamierzają głosować w wyborach.
3. Zacieśnianie współpracy z kieleckimi uczelniami wyższymi to ważny punkt programu wyborczego Agaty Wojdy. Działania mają w przyszłości doprowadzić do zwiększenia liczby studentów i zapewnienia im dobrze płatnych miejsc pracy. Konferencja odbyła się na terenie Kampusu Laboratoryjnego Głównego Urzędu Miar, który kandydatka na prezydentkę, podała jako przykład ważnej inwestycji, opierającej się na współpracy uczelni, biznesu i samorządu.
4. W czwartek w Zespole Szkół Ekonomicznych w Kielcach przy ulicy Langiewicza 18 zorganizowano dzień otwarty by zachęcić uczniów ze Szkół Podstawowych z całego regionu świętokrzyskiego, że kielecki Ekonomik to nie przysłowiowa "kreda i tablica" lecz ogromne możliwości, które czekają na młodzież. Szczegóły w materiale.
5. Świętokrzyska i opolska Krajowa Administracja Skarbowa, Zarząd w Opolu Centralnego Biura Śledczego Policji oraz Karpacki Oddział Straży Granicznej w Nowym Sączu rozbiły zorganizowaną grupę przestępczą.
Grupa wprowadzała do obrotu papierosy bez polskich znaków akcyzy. Jej działalność, mogła narazić Skarb Państwa na straty ponad 18 mln zł.
6. Blisko 300 uczniów klas mundurowych i niemundurowych Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Kielcach złożyło uroczyste ślubowanie, po którym stali się pełnoprawnymi uczniami szkoły. Uroczystość uświetnił pokaz musztry paradnej w wykonaniu Kompanii Reprezentacyjnej Niepublicznego Technikum Zawodowego im. Żołnierzy Sił Pokojowych ONZ ZDZ w Kielcach.

Sport

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: [email protected]

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: [email protected]

telewizja wszędzie dostępna
  •  

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych