reklama

reklama

 

reklama

 

/>

reklama

 

reklama

reklama

 

/>

Tym razem nie uchylą się od odpowiedzialności karnej

Tym razem nie uchylą się od odpowiedzialności karnej Tym razem nie uchylą się od odpowiedzialności karnej

Kolejni poszukiwani zostali zatrzymani przez policjantów z Końskich. Dwaj mężczyźni od kilku miesięcy ukrywali się myśląc, że unikną zasądzonej kary. Na nic się to zdało, bo najbliższe kilka miesięcy spędzą w zakładzie karnym.

Poszukiwani niejednokrotnie poświęcają wiele wysiłku, próbując uniknąć zasądzonej kary. Często zmieniają miejsce swojego pobytu i ukrywają się, by policjanci nie wpadli na ich trop. Jednakże skrupulatna praca i zaangażowanie śledczych pozwala po przysłowiowej nitce do kłębka ustalić, gdzie ukrywają się przed wymiarem sprawiedliwości osoby poszukiwane.

Szereg czynności doprowadził koneckich kryminalnych do ustalenia aktualnego miejsca pobytu poszukiwanego 33-latka, który od kilku miesięcy był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Warszawie. Powodem jego problemów z prawem było popełnione przestępstwo drogowe. Wyraźnie zaskoczonego mężczyznę, zatrzymali na terenie gminy Radoszyce wczoraj wieczorem, funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Końskich. Zgodnie z treścią listu gończego zostanie on doprowadzony do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższy rok.

Kilka godzin wcześniej zatrzymany został poszukiwany listem gończym 56-letni mieszkaniec gm. Smyków. Poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Końskich, na 4 miesiące trafi za kraty, za niewywiązywanie się z obowiązków alimentacyjnych.

Źródło: KPP w Końskich

Sport

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: [email protected]

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: [email protected]

telewizja wszędzie dostępna
  •  

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych