reklama

 

/>

Wiadomości Świętokrzyskie: Kiedy pojedziemy S74? Mała bohaterka i ludzie pająki

Wiadomości Świętokrzyskie: Kiedy pojedziemy S74?, mała bohaterka i ludzie pająki

Podpisana została  umowa na zaprojektowanie i wybudowanie kluczowego odcinka drogi ekspresowej S74 węzeł Kielce Zachód - Kielce. Dwujezdniowa droga ekspresowa o długości 5 km nie tylko ułatwi wjazd do Kielc z S7, ale także połączy dwa odcinki S74

Trwa przenoszenie Urzędu Miasta Skarżyska-Kamiennej do budynku przy ulicy Sikorskiego 18. Od poniedziałku, w siedzibie przy ulicy Sikorskiego uruchomione zostało Biuro Obsługi Interesanta. Do czasu zakończenia przeprowadzki, petenci obsługiwani są w obu lokalizacjach - w Urzędzie Miasta przy ulicy Sikorskiego oraz w tymczasowej siedzibie przy ulicy Legionów 122d.

W Szkole Podstawowej numer 24 w Kielcach odbyło się uroczyste spotkanie zorganizowane z okazji wręczenia jedenastoletniej uczennicy Kindze Góra odznaczenia „Iuvenis Forti”. Kinga uratowała życie swojemu starszemu bratu.

Gościem naszej stacji była radna rady Miasta w Kielcach Katarzyna Suchańska z bloku Niezależni i Bezpartyjni. Z radną rozmawialiśmy o braku parkingów i ładowarek elektrycznych do samochodów. Poruszyliśmy temat miejskiego programu miejskiego „Peryferia”, a także lokali z których niebawem wyprowadzi się TVP.

Temperatury każdej nocy spadają. W takich warunkach nietrudno o tragedię. Policja apeluje - nie bądźmy obojętni! Zwracajmy uwagę na osoby bezdomne i nietrzeźwe, wystarczy powiadomić służby by uratować kogoś przed wychłodzeniem.

Grupa alpinistów ze Świętokrzyskiego Klubu Alpinistycznego i zaprzyjaźnionych grup niemal z całego kraju w ramach WOŚP umyła wszystkie okna na oddziale pediatrii Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że okna znajdują się na znacznej wysokości. To nie pierwsza tego typu akcja ludzi „pająków”.

Sport

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: [email protected]

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: [email protected]

telewizja wszędzie dostępna
  •  

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych