reklama

 

/>

Wiadomości Świętokrzyskie: Nie będę prezydentem, czary mary i gorące rytmy

Wiadomości Świętokrzyskie: Nie będę prezydentem, czary mary i gorące rytmy

Platforma Obywatelska chwali się sukcesami odnośnie swoich postulatów, które udało się wprowadzić do budżetu miasta Kielce. Artur Giera, Agata Wojda, Katarzyna Zapała i Anna Myślińska po raz kolejny wystąpili w obronie przedsiębiorców i przypomnieli o proponowanych przez Koalicję Obywatelską zwolnieniach od podatku za nieruchomości.

Tabor Świętokrzyskiego Centrum Ratownictwa Medycznego i Transportu Sanitarnego w Kielcach wzbogacił się o specjalistyczny ambulans. Karetka będzie służyć medykom z Ostrowca Świętokrzyskiego. Koszt zakupu pojazdu to około 840 tysięcy zł.

Z przewodniczącym świętokrzyskich struktur Platformy Obywatelskiej rozmawialiśmy o bieżącej sytuacji politycznej w kraju, a także o polityce regionalnej. Artur  Gierada stwierdził, że jest wstanie wyobrazić sobie na szczycie listy wyborczej Marzenę Okłę-Drewnowicz. Gierada przyznał, że nie będzie kandydował na prezydenta Kielc.

We wtorek do domu mieszkanki gminy Staszów przyszła kobieta, która poinformowała seniorkę, że wygląda na chorą. Zaproponowała jej modlitwę, dzięki której pokrzywdzona miała wyzdrowieć. Gdy 78- latka przystała na propozycję oszustka poprosiła o ściereczkę, jajko i pieniądze. W efekcie końcowym seniorka straciła ponad 8000 zł.

Gorące rytmy zabrzmią podczas koncertu „Noworoczny Kalejdoskop”. Filharmonia Świętokrzyska rusza z propozycjami na pierwszy kwartał nowego roku. Na początek lekko i zabawnie dla starszych i tych nieco młodszych słuchaczy, bo „W karnawale nie siedzimy w domu wcale”.

Sport

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: [email protected]

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: [email protected]

telewizja wszędzie dostępna
  •  

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych