reklama

reklama

 

/>

reklama

 

/>

Wiadomości Świętokrzyskie: profilaktyka, muzea i tańce

Wiadomości Świętokrzyskie: profilaktyka, muzea i tańce

Rozpoczęły się XX Świętokrzyskie Dni Profilaktyki. Zainaugurowała je konferencja naukowo-szkoleniowa „Zdrowie rodziny podstawą dojrzałego społeczeństwa”, która odbyła się Świętokrzyskim Urzędzie Wojewódzkim.

„Noc muzeów” jak zawsze przyciągnęła rzesze zwiedzających. Co w tym roku dla zwiedzających przyszykowali pracownicy instytucji kulturalnych sprawdziliśmy w kieleckim Muzeum Zabawek i Zabawy.

Cytologia i mammografia to badania, które z okazji „Białej soboty” można było nieodpłatnie wykonać w Świętokrzyskim Centrum Onkologii. Wydarzenie odbyło się pod patronatem „Dni Otwartych Funduszy Europejskich”

Z okazji Dni Otwartych Funduszy Europejskich, we wszystkich miastach wojewódzkich w kraju, odbyła się gra miejska. Uczestnicy oprócz sprawnego zaliczania kolejnych punktów na mapie  musieli wykazać się wiedzą na temat Unii Europejskiej.

Wielkimi krokami zbliżają się juwenalia w Kielcach. Jakie atrakcje i wydarzenia planuje Politechnika Świętokrzyska?

Za nami 51. koncert charytatywny Fundacji „Daj Szansę”. Wydarzenie pod hasłem” Fundacja – Miastu na 100-lecie Skarżyska-Kamiennej” odbyło się w piątek 12 maja w Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej.

Już po raz trzeci tancerze z regionu i nie tylko spotkali się w Skarżysku - Kamiennej na turnieju tańca sportowego organizowanego przez Uczniowski Klub Sportowy CELSIUM. Licznie zgromadzona publiczność obejrzała aż 75 tanecznych pokazów.

Sport

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: [email protected]

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: [email protected]

telewizja wszędzie dostępna
  •  

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych