reklama

 

/>

Wiadomości Świętokrzyskie: remonty, pseudokibice i wsparcie dla Korony

Wiadomości Świętokrzyskie: remonty, pseudokibice i wsparcie dla Korony

Zapraszamy do obejrzenia najnowszego odcinka Wiadomości Świętokrzyskich.

Budynek Urzędu Gminy w Skarżysku Kościelnym zostanie poddany termomodernizacji. Umowa z wykonawcą została podpisana. Jeśli nic nie stanie na przeszkodzie prace zakończą się w czerwcu przyszłego roku. Na ten cel Gmina pozyskała dofinansowanie z Polskiego Ładu.

Już od czerwca rusza Poradnia ginekologiczna dla dzieci i młodzieży do 18 roku życia w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach. Dziećmi zajmie się lekarz Anna Zmelonek-Znamirowska, ginekolog- położnik, która jest w trakcie szkolenia w zakresie ginekologii dziecięcej.

Potężne uderzenie w gangi powiązane z pseudokibicami przeprowadzili funkcjonariusze specgrupy w skład której wchodzą m.in. funkcjonariusze Karpackiego Oddziału Straży Granicznej w Nowym Sączu. W sprawie jest także wątek świętokrzyski

Jak przebiega proces uzdatniania wody, o czym pamiętać przy pozbywaniu się odpadków i jak oszczędzać surowce niezbędne nam do życia. Tego i wiele więcej dowiedziały się dzieci zwiedzające w miniony weekend Skarżyską oczyszczalnie ścieków.

Korona Kielce potrzebuje wsparcia. Z tym faktem nikt w Kielcach nie chce polemizować. Jednak jak to wsparcie przeprowadzić, to pytanie już ogromnie dzieli kielecką scenę polityczną. Gdzie ucho przyłożysz tam słychać różne propozycje i opinie

Ostatni weekend dla 10 Świętokrzyskiej Brygady Obrony Terytorialnej był bardzo intensywny. Żołnierze szkolili się podczas planowych zajęć oraz zdali egzamin podczas pętli taktycznej kończącej szkolenie podstawowe w formie weekendowej. Więcej na temat ćwiczeń mówi Daniel Woś, rzecznik prasowy 10 ŚBOT.

Dla najmłodszych kibiców sponsor Korony Kielce firma 4F zorganizowała w jednym ze swoich punktów spotkanie z piłkarzami pierwszej drużyny. Zawodnicy rozdawali autografy i zdjęcia, ale przede wszystkim zachęcali do wspierania drużyny w nerwowej końcówce sezonu.

Sport

Polecamy

Fotorelacje

Kontakt

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 790 710 365

e-mail: [email protected]

Reklama

Kielce
ul. Paderewskiego 4/13
25-017 Kielce

tel: 41/ 243 30 33
fax: 41/ 243 39 69
mob: 662 292 999

e-mail: [email protected]

telewizja wszędzie dostępna
  •